rozšírené vyhľadávanie

Prenájom - IMPEREAL ponúka prenájom v RD v Nitre, m.č. Mlynárce, dve samostatné jednotky po 8 lôžok a 10 lôžok + apartmán na prízemí.

6 € / mesiac
IMPEREAL ponúka na prenájom rodinný dom v Nitre, ktorý má tri samostatné vchody do bytových jednotiek a apartmánu na prízemí. RD je určený na prenájom pracovných skupín ako sú robotníci, živnostníci, alebo pre zamestnancov personálnych agentúr. Dom sa prenajíma komplet zariadený so všetkými spotrebičmi a taktiež hrnce a taniere. Parkovanie priamo vo dvore vhodné pre osobné autá i dodávky. 1. variant -  Cena za lôžko. 6,-€ bez DPH za jednu noc.  V izbe viacpočetných lôžok pre jednotlivcov. 2. variant - Prenájom izieb. Platí sa za všetky lôžka v izbe. Variant izieb je 2 lôžko, 3 lôžko, 4 lôžko - cena za jedno lôžko 6,-€ bez DPH za jednu noc.  3. variant - Prenájom jednej bytovej jednotky. Dohoda na cene podľa doby prenájmu. 4. variant - Prenájom celého domu.  Dohoda na cene podľa doby prenájmu. Dom je vhodný na ubytovanie pre pracovné partie, alebo ako sídlo firmy. V prípade záujmu je možné zabezpečiť pravidelné upratovanie. Ponúkaná cena je vrátane provízie RK IMPEREAL. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Ing. Ľuboš Slivkanič 0911 905557.
IMPEREAL s.r.o.

Kontakt na predajcu

IMPEREAL s.r.o.

  • Ševčenkova 16, 85101 Bratislava
  • Bratislava V
  • Ing.Ľuboš Slivkanič
  • 0911 905 557

Kontaktovať makléra

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie zatvoriť